Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Terárium pre chameleóna

Dobrý deň, chcel bych si koupiť chameleóna, avšak ešte nemám ani terárium, ani UV ani vlastne nic, nevedeli by ste mi poradiť konkrétne teráriá, prípadne kde kvalitne nakúpiť za dobrý peniaz? Vlastne bych chtel kúpiť úplne všetko čo by chameleón potreboval až na krmivo (to už máme vybavené),... chcem aby chameleón sa cítil príjemne a mal celkem plac,... čo som tak pozeral a zisťoval tak pre vätšinu druhov je vhodné mať aspoň neco o rozmeroch 80x80x120,... samozrejme bych chtel čisto nový a aby zapadol k nábytku (drevený), teda aby nebol čisto iba sklo zo všech strán jak klasické terárium ale aby nejak ladil.

Nazdar, možná by se hodilo, aby jsi upřesnil druh předpokládám, že chceš chameleona jemenského.
K tomu teráriu pokud chceš dřevěné tak buď z OSB nebo z lamina.
Pro samce chameleona jemenského stačí prostor 50x50x100 pro samici ještě míň, ale na začátek je určitě vhodnější samec.
Pokud by jsi chtěl to terárium 80x80x120 tak do něho určitě výbojku koukni sem: terashop.cz