Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potrava

zdravím,
potřeboval bych poradit, včera jsem si pořídi malou agamku cca 2 měsíce stará.
Agamka zatím nechce přijímat potravu, prosím je to normální a po jak dlouhé době by mohla začít žrát ?
díky

Jak už nakousl Wezzy, chybí Vám tam plnospektrální zářivka jejíž světlo agamy vnímají jako denní a stimuluje je ke zvýšené aktivitě a žravosti. Více o tomto tématu zde: http://www.terasvet.cz/clanky/2-vhodne-doosvetleni -teraria/
Na výhřevu pak potřebujete teplotu minimálně 40°C, pro odrostlejší agamu kolem 45°C. Doporučuji si načíst více k chovu a případně se konkrétně ptát na nejasnosti: chov-agam