Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burunduk paskovany

Dobrý den, pořídila jsem si včera Burunduka. Kdy jsem ho kupovala, bylo mi řečeno, že je to květnová samička, tak mne napadlo, že jak může být květnová, když se mají živit mateřským mlékem cca do dvou měsíců od narození... Tak teď přemýšlím, jestli mám dokrmovat umělou výživou, nebo co vlastně dělat... Děkuji za rady

tak foto vlož na nějaký web kam jdou vkládat fotky a pošli sem odkaz. Kdy se ta veverka měla v květnu narodit? Před odstavem by jí nemělo být míň než 5 týdnů. Přestože už dokáže žrát v dostatečné míře sama, tak ale pokud se odstaví dříve, tak potom může zůstat "podražená". Takže by bylo lepší ji dokrmovat naředěným kondenzovaným mlékem a samozřejmě krmení by mělo být měkčí než pro dospělá zvířata, protože mláďata v této době ještě nemají moc silné zuby.