Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidodactilus lugubris vejce

dobrý den potreboval by som poradiť :) mám v terárku 60x30x30 3ks lepidodactilus lugubris doteraz ked som mal vajíčka tak sa vždy všetko vyliahlo a teraz mám v terarku 6ks vajec a neviliahlo sa ani jedno :( 2ks vajec maju 3,5mesiac 2ks maju 2mesiace a 2 ks mi alepili práve teraz na zadnu stenu terarka ako vždy. PROSíM VáS čO MáM RBIť ABY SA VYLIAHLI ????????

terarko ma 60dx30vx30š ´v terarku je piesok ,palice, rastliny, vela úkrytov ,zadna stena je vyrobena z polistirenu a su v nej vyrobene úkryty rosím každy večer , potreava každy 3 den . doteraz sa mi všetko vyliahlo a tento rok nič samice su zdrave . žiarovku nepouživam a mam v terarku uizbovu teplotu