Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon

mám otázku chovám chameleona jemenského v klietke pre vtáky a občas ho dávam na slnko s tou klietkou ona je taká jak majú vazny v base mreže taká mrežová je a moja otázka znie ´: či tomu chameleonovy nevadí ta klietka či sa v nej necíty jak tý vazny v base ? lebo ja naneho nechcem byt zlý jak na vaznou v base . ale inak ho mám v terarku velkom všetko má ale ked je venku teplo tak ho dám tam ale má tam aj taku desku pod keru sa može schvat ked mu je teplo . za odpovede vepred dakujem

a oné volá sa že jarmila ten chameleon najskôr scele žena nech sa volá leoon ked je to chameleon ale ja som jej povedal reku že očuvaj takých leonov je vela jarmila bude lepšee a nakonec suhlasila a máme doma jarmilku namísto leoona