Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velhad duhovy stale v úkryte

Mám 2 mesačnáho velhada duhoveho. Zvykol som si že cez den ho moc nevidno to je sice normálne ale posledné dni nevylieza z ukrytu ani v noci. Može to byt tým ze žral asi pred 4 dnami? Alebo nemohlo by to byt tým že ked je stále schvaný za kameňom má málo svetla tepla a tým pádom mu zle trávi potrava ?

Nakrmený had nemá potřebu vylézat z úkrytu ani v noci. Je nažraný a schovaný. Když bys chtěl rozvést diskuzi o špatném trávení potravy, bylo by dobré popsat podmínky, v kterých ho máš. Nedělej si s tím starosti. Až bude hladový, tak projezdí celou noc.