Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stav krunyre

Zdravicko!
Nejak se mi nezda krunyr moji zelvy, ale i pres hledani nevim, co je spatne...
[http://tera.poradna.net/file/view/22296-zelva-jpg]

K podminkam chovu - chov venkovni, zimovani sklepni, potravou pastva (vybeh je plnej pampelisek a jetele), jen vyjimecne nejakej kousek zeleniny - ale fakt jenom hodne malo kdy. Zadny doplnky stravy ani vitaminy.
Dik za rady.

BaHn:-)

loading...

Přijde mi pěkná, možná je ten krunýř aktuálně jen trochu vyschlý. Má tam v tom výběhu možnost se zahrabat někam do vlhkého? Jinak asi bych jí přidávala nějaký zdroj vápníku, pokud nemá. Třeba vaječné skořápky, krtinec s mletým vápencem atd.