Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Arpalit Neo a krmení holaty?

Zdravím,
před 14ti dny se mi v chovu hlodavců objevili u mláďat, jejichž matce došlo mléko, roztoči. Pro jistotu jsem mláďata, ale i celý chov (chovné boxy, srst, podestýlku) vystříkal Arpalitem Neo, abych se roztočů definitivně zbavil. Jeden vypadl i z kožichu ve vedlejším boxu. Na červenec jsem plánoval 8 vrhů (samice už jsou březí a rodí), avšak nechci nijak ohrozit plazy. Poraďte mi prosím, po jaké době od použití Arpalitu Neo (ve spreji) mohu začít holata zkrmovat.
Předem velmi děkuji za odpověď.

Já i u Permethrinu rači dodržuji 3 týdenní lhůtu... ale pokud byly nastříkané jen březí myši a holata ne, ani se nenarodí do nastříkané podestýlky, tak tam to neva, protože Permethrin je kontaktní antiparazitikum a prakticky se nevstřebává do organismu. Takže mláďata ho v sobě nemají, ani si ho "nenasají s mlékem", jako třeba u Selemectinu nebo Fipronilu.