Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upevnění větví

Dobrý den,
v teráriu nám pořád padají větve nikde tam nejdou zapíchnout ani zastrčit. Máme chameleona který je nemocný a další pády by mohli vést k výraznému zhoršení zdravotního stavu. Chameleonovi jsme zaplatili hlídání na veterině a teď musím upravit terárium tak aby pro něj bylo bezpečné. Nemáte někdo tip jak ty větve zafixovat ( nějaký netoxický přípravek nebo pěnu)?
Předem děkuji za odpověď :-)

já v teráriu svazuji drátem 2,3,4 větve. ve většině případů mám nosné zapřené o dno a horizontální v rozsochách nebo žlábku. Prostě vyvážu konstrukci,která drží tvar a nepadá. Případně upravuji jeden kus na potřebnou velikost a hlídám si možnost rozepření.