Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se zbavit octomilek?

Zdravím, jak řešíte útěk octomilek při krmení dendrobatek či jiných žab? Přítelkyně v tomto moc ohleduplná není, a nedokážu zajistit, aby při krmení něco neuteklo...Zkoušel jsem misky s vodou, chytne se vždy nějaká. Nejhorší je když to lozí po kuchyňské lince, já si z toho nic nedělám, mě je to tak trošku jedno :) Ale přítelkyní toto vadí fest. Takže mám trošku nůž na krku, buď žáby a nebo ona :(

ty jablíčka s tou chemikálií v drogerce jsem už zkoušel - nefunguje to...

Přiznám se, že mě při krmení žab moc octomilek nikdy neuteklo. Záleží jak máte udělané terárko, pokud je větrání dostatečně těsné a stejně tak dvířka, mám pocit, že by toho moc utíkat nemělo. Každopádně když se přemnoží třeba ve chvíli kdy dám švábům kousky ovoce, což se stává častěji, tak je ideální varianta jak je rychle zlikvidovat vysavač. Octouši jsou lehký, nedokážou před tahem vysavače utéct a je rychle a pohodově čisto :)