Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá zranění očí a hlavy

Dobrý den mám 2 agamy vousaté samice ale jedna je větší než ta menší a ta větší té menší šlápla na hlavu odřela jí tu hlavu měla tam trochu krve ale ona má zavřené oči ještě a nechce je otevřít na hlavě má už jen zaschlou krev ale oči má furt zavřené byli jsme u veterináře a říkal že má možná otřes mozku a že ty oči má zavřené kvůli tomu že jí ta hlava bolí a že v očích nemá nic tomu se mi nechce moc věřit protože ona jí stoupla na hlavu a sletěla celá do písku a on se jí ten písek dostal do očí a nevím co jí dát za kapky a jak jí je dostat do očí

O kolik je ta druhá agama větší? To, že by jí jen stoupla na hlavu a takhle ji zranila se mi nezdá... na té fotce to spíš vypadá, že ji ta větší gama už zkusila ochutnat. Okamžitě je rozděl.. ta menší pravděpodobně má zavřené oči ze stresu z té větší.

Ta velká je o 15 cm větší a agamy jsem okamžitě rozdělil a ty oči bude mít zavřené jak dlouho ? Není nažraná tak aby mi nechcípla už jsem jí zkoušel dávat cvrčky a i červa a pampelišku ale nic nechtěla a je to možné že jí zkusila sežrat protože tam kde kupuji cvrčky žádné neměli a pampelišku jsem jím dal tak tu sežrali ale pak už nechtěli tak asi měla hlad oni to jsou obě mláďata a ani jedna nen dospělá tak jsem si myslel že se nesežerou nechám je rozdělený dokud nebudou starší ale s tím jak ta má zavřené oči furt tak fakt nevím jestli je ještě otevře