Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ŽIVÁ EXOTIKA 3.9.16

Dovoluji si tímto všechny pozvat na sobotu 3.září na první poprázdninovou ŽIVOU EXOTIKU na Výstaviště v Praze - Holešovicích.
Prosím, pokud někdo z prodejců víte, že nemůžete přijet, dejte vědět na office@zivaexotika.cz
Bohužel nám 305 stolů nestačí a čekají náhradníci, jestli se něco uvolní.
Díky :-)
Info o burze: www.zivaexotika.cz

Kdyby někdo chtěl štíry, tak mi napište.
- T. stigmurus (mám jich už k prodeji pomalu pár stovek :) množí se lépe než šváby) (možno 1. svlek až subadult, adulty neprodávám, protože u nich nedokážu garantovat, jak jsou staří)
- H. petersi - 1. svlek
- Babycurus gigas - 2. svlek
- G. flavopiceus - 3. svlek
Na ceně se určitě domluvíme.

A obráceně, kdyby někdo měl na prodej, sháním černé vdovy (reagoval jsem na ifauně na 2 inzeráty a moc to nevypadá, že by je dovezli :/ ). Ideálně mláďata, á 5 kusů.
Dále sháním adult/subadult samce Hymenopus coronatus. 1-2 kusy.