Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhražka Repashy-Recept

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má někdo svůj recept na kaši pro gekony, něco jako je repashy. Pokud ano jestli by byl ochotny ho poslat dále. Předem děkuji za odpověd.

To uz by jste vyrabel nahrazku nahrazky :) Pokud to chcete pro ciliáty a mají i hmyz - jen jako doplněk nějakou kašičku/střídat to s hmyzem, tak našim chutná nejvíc asi meruňkový Hamánek (dětská přesnídávka), jen jim do něj přimíchávám špetku Roboranu H a Plastinu. Dokonce bych řekl že jim to s těmi minerály chutná víc než samotné.