Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kombisol E dávkování

Dobrý den mám felzumy gekončíky pagekony a chci jim dopřát kombisol E pro podporu plodnosti mám rozprašovač na vodu 800 ml a chtěl bych se zeptat jak to nadávkovat aby to mělo účinek a jak dlouho to používat ? Díky znalým za rady :).

Zařiď jim terárko s vhodnou vlhkostí, světlem a teplotou, krm kvalitním hmyzem (svým odchovaným) příp. svýma kašičkama a nebudeš muset řešit takovýhle kraviny a rvát do zvířat tyhle sračky. Ještě k tomu rozprašovačem, to je dávkování jak sviňa, fakt :!:;-)