Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odolná terarijní stěna

Zdravím,

máte někdo nějaký nápad, jak dodatečně ošetřit polystyrénovou stěnu tak, aby byla nezávadná a aby byla odolnější vůči agamákovým bobkům? Děláme klasicky z polystyrénu, lepidlo na dlaždice a písek přesto, ale každý bobek z toho jde extrémně špatně dolů a dělat 1 - 2x ročně novou stěnu je docela otrava.

Neotráví se z toho akrylátu? A moc si jí nedovedu představit s pískem, jak to funguje - normálně navrstvít písek a přes to omítku? :-/ na plošinkách vrstva písku je, ale shodí jí během jediného dne a hlavně má tendence si vybírat okraje po kterých to pomalu padá dolů a patlá všechno na své cestě.