Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení pro korálovku sedlatou

zdravím mám cca 30 cm korálovku sedlatou a už 2 týden marně sháním holátka je něco čím bych mohl krmení nahradit třeba odchyt v přírodě nakou žabku ještěrku apod ?
Změna předmětu, původně: Sidy (lucifer)

Souhlas s Naty - mrkni po mražených holátkách. Dají se sehnat i normálně ve zveráči, tuším petplanet(?) je občas mívá (asi záleží i na provozovoně), jinak jsou běžně v nabídce v ifauně.
Pro aspoň provizorní nakrmení se řešilo i běžné maso "pro lidi" - v posledním měsíci dvou se tu aktivně probírala možnost krmení kuřecím/hovězím viz http://tera.poradna.net/q/view/337357-boa-krmeni-k urecim-masem . K vhodnosti (resp. problémům) takového krmení je v daném vlákně taky hodně informací.