Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka sedlatá terarium

Dobrý den, pořídil jsem si 4,5 letou korálovku sedlatou i s tera.Korálovka byla chována v terariu kde byl v podstatě jen substrat,kokosová skořápka jako útočiště a miska s vodou.Chtěl bych terárko předělat a přidat kameny, dutou korkovou kůru a živé kytky, můžete mi doporučit rostliny, které alespon trošku biotopově půjdou ke korálovce?

Na rostliny se vyklašli - korálovka je neocenní a ty bys pak musel řešit ještě osvětlení, které by pomáhalo rostlině v růstu a korálovka ho nepotřebuje. Dej jí tam nějaké pěkné kořeny, kameny a kus korkové kůry. Korálovka potřebuje úkryt, misku s vodou, teplý kout a chladnější kout. Jestli jí chceš udělat radost, dej vyšší vrstvu substrátu, ať se může vrtat v zemi. Květinky si dej na okno :)