Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodná velikost terária

Dobrý den,

už jsem se ptal v jednom starším vlákně, ale zapadlo to kamsi do sklepa, tak se ptam znovu. Mam terarium o velilost 80v x 45 d x 40 h. Zajímalo by mě, zda v něm bude mozne chovat skupinu čtyř pagekonů řasnatých, tedy 1,3.

Díky za odpověď a omlouvám se za dotaz.

V trochu mensim (ExoTerra 45x45x60) mam 3 ciliaty a prijde mi to OK, takze do o neco vyssiho kdyz se rozumne zaridi by to myslim slo. Nevim jake ma kdo zkusenosti se souzitim skupinky vice samic, ale moje je ze i holky se muzou pekne poprat. Ale pokud tam budou ukryty, nejake bambusy, rostliny atd. tak se to casem nejak zklidni.