Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genetika PMB

Dobrý den. Zajímaly by mne výsledky kombinací těchto pmb forem a sám z toho vymyslím leda prd. Děkuji za případnou pomoc.
1) hypo x green het. albino
2) hypo x albino
3) green het. albino x albino

Ahoj taky využiju vlákno a zeptám se na pearl. Chtěl bych na svojí stejnou holčičku green hetero albíno dokoupit samečka a váhám co aby ba miminech padlo co nejvíc barviček. Jak se chová gen pearl? co vím tak je to hypo albino, stačil by teda teoreticky pearl het green pro získání mimin green, albino a hypo?