Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohlavie korely

Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť: mám korelu asi tak 3 týždňovú a chcem zistiť pohlavie. Keď sme ju kupovali povedali nám, že je to samček a aj sme ho chceli ale nehovoril to iste. Preto som si dala na web ako rozoznať pohlavie a zdá sa mi že je to samička. Preto chcela by som veďieť či je to pravda: má slabo červené líčka a okolo nich je sivá farba, má celú žltú hlavu, chvost má žlto-sivý: niektoré sú žtlé a niektore sivé. Chochol má celý žltý a krídla sivé ale má tam trošku žltej a bruško slabučko sivé a v prostriedku trošku žltej. Učím ho rozprávať ale nejde mu to. Neviem či to nieje ešte skoro. Čakám na odpoveď. Ďakujem.

loading...

pokud znáte barvy rodičů, tak u mutací vázaných na pohlaví by šlo určit pohlaví mláděte hned, jinak počkat na přepeření
a stejně u některých mutací se to poznává obtížně,
od cca 4 -6 měsíců začínají 1,0 zpívat
dejte foto