Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmivo pro Dendrobátky

Chci se jen zeptat, co se dá všechno chovat jako krmivo pro dendrobátky? Chovám stínky, octomilky a chvostoskoky...Na cvrčky nemám prostor, sháním jakýkoliv další chovatelný hmyz pro dendrobátky, nevíte někdo o něčem? Mšice se mi nedaří sehnat, zrnokazy prý moc nežerou, tak nevím. Děkuji moc za rady

Osobní zkušenost s ním nemám, ale bál bych se toho víc, než tartar. Ty alespoň nelezou po skle, což je u opravdu malých nymf výhoda. Dále mám pocit, že přenášejí ootéky v těle, jako třeba dubie, takže je nemůžeš sbírat. To je velká výhoda u tartar - posbíráš ootéky, dáš si je do malé krabičky a máš po vylíhnutí rovnou dávky mikráčů (nemusíš nic lovit a třídit). Třeba poradí víc někdo, kdo je chová.