Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malá holátka, co chovat za hlodavce?

Zdravím,

potřeboval bych poradit, co chovat, abych měl malá holata, menší, než od klasických lab. myší. Přičemž druhým požadavkem je aby byla nějaká rozumná reprodukce.
Googlil jsem a našel myš africkou, ale to už je zase moc malé a odchov 3x/rok mi úplně nevyhovuje. Zde jsem odpověď také nenalezl.
Pište prosím zkušenosti, nebo mě prosím odkažte na již existující vlákno.

Díky Rey

Sehnat si kmen bílých myší, co produkuje velký počet mláďat v 1 vrhu, ta jsou potom menší. Myš africká má holata stejné velikosti, jako klasická myš... taky jsem si ji kdysi za účelem malých holat pořídila. Ale kýžený výsledek se bohužel nedostavil. Produkce dobrá, ale holata moc velká.