Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon a felsuma

Dobrý den, chci se zeptat zda li lze chovat pagekona řasnateho a felsumu madagaskarskou dohromady v jednom terariu od kazdeho kusu jednoho...
Predem dekuji

Rozdílná denní/noční aktivita - vzájemné vyrušování
Teritorialita felsumy - stres pro ciliáta (zakončený dost možná nějakým nehezkým incidentem)
Rozdílé požadavky na zařzení terária - hlavně světlo a teplo
Možný přenos parazitů

A pokud začínáš, tak zrovna ta felsuma je už poněkud finančně náročnější zvíře. A ne každý začátečník jí udrží.