Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení pro hady Pardubice

Zdravím,

s mojí "chutí" si pořídit hada si říkám, že by bylo fajn zjistit si kde se v Pardubicích(bydlím tu) dá sehnat myš či potkan na krmné účely pro hada. Co vím tak tu je Panda zoo a něco v globusu. Neví někdo o ještě něčem či o někom kdo to tu prodává? Nemám prostory abych si pro jednoho hada (korálovka černá či užovka tenkoocasá, ty se mi líbí, tak nad nimi uvažuji) choval krmení sám.

Za odpovědi budu moc vděčný. Chovu zdar.

Si vygoogli zverimex Pardubice a oni ti nějaké vyjedou. Jinak my si děláme vlastní potkany, máme navíc, ale jsme z Chrudimi. Na Dukle tuším běží tera kroužek, zkus si najít tamní DDM na webu a měl by tam být kontakt na vedoucího, ten by snad mohl mít pce maloproducenty zmáklé. Pak ten kluk, co provozoval u náměstí Divočinu. Krám už sice zavřel, ale známé bude mít. Pak mě napadá zajet si na burzu do Hradce do Aldisu a tam se poptat prodejců, jestli někdo není od Pce. Víc mě momentálně nenapadá. Být tebou, pokud budeš mít na výběr, tak ber hlodavce od malochovatelů, je to lepší, než zverimex.
A zkus si dát poptávkový inzerát na ifaunu. Třeba se ti někdo ozve.

Pan Huňáček ze Srnojed zásobuje většinu zverimexů. Zkus se ho zeptat, větší množství hlodavců (desítky) by ti mohl prodat. Jinak musíš jezdit na burzu do Aldisu v Hradci Králové jako většina chovatelů.