Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kořeny Praha

Čauves, neznáte prosím někdo dobrého prodejce teraristických kořenů po Praze? Nemyslím ty větvené akvarijní, ale takové ty ploché, aby se mi na něm mohli vyhřívat ještěřice :-)

Díkyys :-)

Kořeny za lidovku :-) Tento víkend: Praha - Živá exotika (sobota), Ryby a rybičky (neděle)
Výběrové rašelinové kořeny různých tvarů i velikostí do akvárií, terárií, paludárií či na osazení epifyty za příznivé ceny. Kořeny jsou odolné vůči vlhku, nejsou ošetřeny chemií, nehrozí tedy možnost otravy zvířat či rostlin.
Dále rašelina, rašeliník, písek, substráty,.. Možnost pravidelného oběru, slevy pro zverimexy či odběratele většího množství materiálu. Předání: osobně ve Střelné (příp. okr. Teplice), akvaristická burza Ryby a rybičky a teraristické burzy (Živá exotika, Terrabazar, Plzeň, Hradec Králové, Teplice, po domluvě i Liberec a Jihlava) u stolů ACHETA FARM. Menší kusy možno zaslat poštou, větší mohu po složení zálohy dovézt po ČR (náklady na PHM 490,-/100 km). Kontakt: Tomáš Vajnar - 608 038 239.
Více fotek s cenami na
http://www.ifauna.cz/akvaristika/inzerce/r/?q=ko%C 5%99eny+za+lidovku&psc=&okoli=25&kraj=&CenaMin=&Ce naMax=&Filter1=0&typ=100&stari=0