Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemoc na helmicke chameleona jemenskeho

Ahojte,

chcel som poprosit skusenejsich kolegov o radu ohladom mojho chamika, ktoremu zacala sednut helmicka pred par tyzdnami a je to stále horsie, dnes to uz vyzera fakt zle, akoby to bolo zoschnute.. Nemokva to.

Celkovo sa chamik javi v dobrej koncidii a ma slusny apetit..

Vopred dakujem za cenne rady a pripadne za kontakt na odborníka najlepsie v Bratislave.

Mario

Vodu neměňte, ale fontánku rovnou vyhoďte. Dále vyhoďte ty Exoterra kolečka a pořiďte si teploměr s vlhkoměrem, které ukazují reálné hodnoty. Dejte do terária mnohem více větví. Možná jsem se přehlédl, ale jablky napichujte na stromy venku. Ptáci to ocení, chameleon nikoli. UVB kompakt dejte co nejblíže výhřevu. Pokud je nyní nahoře nad teráriem, tak se k chamíkovi téměř žádné záření nedostane...