Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá - zimování po snášce

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli můžu ještě agamu vousatou (cca3 roky starou) zimovat? Chováme dohromady samce a samičku. Samička začala před týdnem hrabat a včera snesla vajíčka. Před 14ti dny jsme jim začali snižovat dobu svícení, ale nic to snimi nedělá. Nyní svítíme cca 5hod denně. Jsou pořád stejne čilí a pořád nenažraní. Máme pokračovat v zazimování, nebo je tento rok již nezimovat?
Děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: agama vousatá (MadMike) (MadMike)

Pokud vcera snesla vajicka, tak bych se zazimovanim radej jeste pockal. Nejdriv at trochu dozene kondici. Osobne bych to sviceni zase prodlouzil a krmil, az za par tydnu s tim prestal (tak nejak kolem vanoc) ubral teplo a zkracoval sviceni, pokud bude vse v poradku. A pak zimovat klidne leden - unor.

(muze prekvapit za mesic klidne dalsi snuskou, v tom pripade zase viz zacatek "Pokud vcera snesla vajicka...")