Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OTRAVA PSA ALEBO ..?

Dobrý večer, umrel mi psík, našla som ho bezvládne ležať s penou na papuli, som stále šokovaná, pretože mu celý čas nič nebolo, nebol chorý, iba posledné dva dni bol zvláštny. Predtým bol ku mne priateľský a pri iných rovnako plachý ako inokedy. Ani s chôdzou nemal problém, aj utekal. Prosím vás, vedeli by ste mi poradiť, čo sa mu mohlo stať? Ďakujem za každú odpoveď

To je moc smutné... ale bohužel bez pitvy se příčina odhaduje jen velmi těžko. Co to bylo za pejska a jak byl starý? Hmotnost měl OK? Kdyby byl otráven třeba nějakým jedem na hlodavce, pravděpodobně by krvácel z dásní, čumáčku, měl v moči krev atd.... možná by pomohlo víc, kdyby mrtvolku prohlédl veterinář, který psa znal a dříve ošetřoval, ale my toho tady bohužel takhle po internetu moc nevykoumáme.