Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka cane red- "divný"ocas?

Ahoj všem chovatelům a milovníkům zvířat.
Prosím pěkně, již dlouho mě trápí myšlenka, jestli moje užovka je v pořádku. Pořád se mi zdá ten ocas nějaký "divný".
Máme užovku 4 roky. Připadá mi, jakože tělo roste a ocas ne. Někdy to vypadá, jako by ten ocas byl podvázaný nití...
Je to normální? Nikde na obrázcích nevidím hada, který by vypadal podobně. Znamená to něco?Je něco špatně?
děkuji za případné reakce. Zdravím Pája.

Ako pise Nuty,urcitu rolu mozue hrat gen.faktor,tiez,ze treba krmit podla toho ci ide o odparene zviera atd.
Vo vseobecnosti uzovky maju pomerne rychle travene a ih aktivita a proporcie odpovedaju castejsiemu primaniu mensej koristi,narozdiel napr.od robustnyh hadov ako napr.zmije ci pytony,kde je aktivita nizsia a prijem vetsej potravy menej casto...