Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legislativa VELCÍ HADI

Dobrý večer nevíte někdo něco o tom že se má v r.2017 znovuobnovit zákon na velké hady či dokonce zákaz nebo nějaká jiná nejapnost v tomto směru. Osobně se mi to zdá jako kachna ale jen bych rád věděl jestli je to pravda nebo ne. Děkuji všem.

Tak děkuji pěkně už jsem si to měl možnost zjistit a byla to zpráva jedna bába povídala..šlo o to jestli je nechtěli hodit do pytlíku s jed.plazy a krokouši..popř.je zakázat jak se mi hystericky doneslo. Bohužel jsme v Evropské mumii a člověk neví kdy ty devianty zas napadne skvělej nápad jak buzerovat prostý lid. Díky