Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cvrčči ukrytí v tera

Zdravím,
prosím o radu. Při krmení jsme našemu agamákovi naházeli o pár cvrčku víc než stačil zdlábnout a ti jsou teď ukrytí v kmenu a lezou ven jen když se zhasne. Najde si je nebo je mám z tera nějak dostat?
Děkuji za odpověď.

nám to taky dělali, když jsme si asi roční agamku donesli nebyla moc lovecká, tak jsme ji cvrčky podsouvali a naháněli... dlouhá špejle jako dráždítko cvrka k pohybu agamku neplaší jako ruka.Po asi 10 dnech máme po starostech, stal se z ní hrozný lovec a žrout, jak vidí, že to terárka vpouštím cvrčky a nebo kobylky je u vydržení vyskočí a lítá po terárku, že se cvrci nestihnou schovat. Musím ji omezovat, oba by klidně chramstla i 20 menších cvrku a nebo 5 velkých kobylek po sobě a to má stále zásobu čerstvého polníčku a rukoly v teráriu, i to si bez problému po cvrčcích dá jako přílohu.