Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem leguan nezere,chova se jinak

Dobry den, memu leonovi je cca 9 a pul let, a do této doby se takto nechoval, tzn.nezere, behem tak tri tydnu jedl jen dvakrát a to smesny porce, ma nonstop pootevřenou tlamku a cas od casu lozi zbesile po celem tarariu, a hrabe atd...v mistnosti nemam zadne zmeny co by mu vadit mohlo, taktez zadne zmeny u nej v ubikaci, nikdy nezimoval, ci je to vekem, nevim?

velikost 2m na 1,2m na 1m,pod vyhrev.bodem cca 35,mimo nej chladneji,vlkost mezi 70-85%,vlhky lignocel,uvb zdroj zářivka prislusna velikosti terka,strava cokoliv-napr.salat,polnicek,pampelisky,jablko,mrke v,rajce,meloun,paprika,okurka,banan,hroz.vino...ta k 3krat v mesici něco zivocisneho-varene vejce,varene kureci maso atd..,vyjmecne mysi holatka,..foto bouzel,to neumim vlozit,kdysi jsem to uz zkousela:-)