Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský - krmení po zaléčení atb

Hezky den vsem :)
Chtela bych se vas zeptat na radu k nasemu hroznysi. Vytahli jsme ho z nevyhovujicich podminek, pohubleho, podchladleho.
Na veterine jsme byli - dostal 4 davky atb injekcne a jednu sondou do zaludku.
Nyni uz je aktivni, mel prvniho potkana (museli jsme dat mrtveho - nezvladl ho jeste uskrtit, byl jeste slaby)

A ted k moji otazce, nevime, jak casto nyni krmit, nejdrive jsem myslal ze bychom pockali po bobku, ale docetla jsem se, ze bych se taky nemusela dockat :D Jaky interval by byl dobry pro nabrani?

Predem dekuji za odpovedi :)

loading...

Je ji 12 let :)
Nebylo lepší ty intervaly zkrátit, třeba na 14 dní, než nabere na správnou váhu? Nechci ji překrmovat, ale zas chci, aby se dostala do formy, dobrý 3 měsíce nic neměla (lépe řečeno listopadové morče vrhla, a původní majitel neví kdy dával předtím). Je to samice, proto jsem se přepla na ženské pohlaví :D