Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguan zeleny terarko

Caute mam dotaz jak tlusty pouzit OSB desky pri stavbe terarka a jake pouzit(mam v planu ho tam mit uz od prcka az po dospelca) lepidlo aby vydrzelo vlhkost...klasiku mamuta nebo je neco specialniho? Diky :)

Osobně používám desky minimálně 1,8 cm jak u menších terárií, tak i velkých. U opravdu velkých (velikost terária jste nenapsal) by se dalo uvažovat i o výztuhách (ať už dřevěných hranolech, nebo hliníkových profilech...), protože i tahle síla se umí snadno prohnout. Popřípadě navrhnout terárium tak, aby bylo zesílené na sebe kolmými stěnami.
Na co chcete lepidlo použít? Má mít velkou nosnost (mohu doporučit mamuta), nebo stačí jen přilepit ozdoby bez váhy (na to stačí i silikon)?