Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Líheň pro křepelky japonské

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu ohledně líhně pro křepelky japonské. Mám 7 slepiček a 1 kohoutka. Jsem začátečník a chtěla bych rozšířit chov a líhnout si vlastní vejce + koupit násadová vejce od jiného chovatele, tím pádem samozřejmě potřebuji líheň. Mohli by jste mi prosím poradit nějakou s kterou máte dobré zkušenosti? Chtěla bych automat popřípadě i poloautomat :) děkuji za každou odpověď :)

Taky jsem nedávno začal s křepelkama a koupil násadová vejce. Inkubátor jsem si půjčil od švagra a je to Rcom 20 Pro. Vejde se tam 20 slepičích
nebo 50 křepelčích, je to automat a je tam předvolený program pro křepelky, nebo tam jdou jednotlivé kroky nastavit manuálně velice podrobně, teplota,
vlhkost,počet otáčení během dne, jde tam nastavit jak se to bude chovat poslední dny před líhnutím, aby např. stoupla vlhkost, snížila se teplota, zastavilo otačení vajec. Všechno se zobrazuje na displeji. Inkubátor jde po líhnutí jednoduše rozebrat a vydezinfikovat, aby byl připraven na další líhnutí. Takže s tímto inkubátorem velká spokojenost, jediná nevýhoda je vyšší cena.