Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastový box na krmení

Ahoj přátelé. Shánim plastový box ve kterém bych mohl krmit dospělé Boa constrictor. Měl by být tedy trochu větší. Zatím na netu nemohu nic vhodného najít. Nemáte někdo nějaký dobrý typ, případně odkaz? Děkuji.

Tak mají i v Hornbachu a jiných velkých hobby marketech. Důležitá věc, která tu nezazněla, je koupit takový box, který má "zámky" na víko. Zacvaknou se a box nejde zevnitř otevřít. Já jsem sice koupil klasiku z Hornbachu a nejedovaté tam klidně na chvilku hodím nakrmit/odmočit při špatném svleku - ale určitě to není tak praktické

Nevím, jak jinde, ale v Brně má nejlevnější boxy IKEA...taky slušný výběr tvarů a velikostí.

Jen se tak ze zvědavosti zeptám...jaký má smysl přendávat hady na krmení do boxů? Obzvlášť u větších druhů musí být sranda je vracet zpátky do tera, když jsou ještě v zabijáckém módu ^^

v Hornbachu maj taky ale lepší a min o kilo levnětjší jsou v ikei :) .. odolný krásně se dá vymejt a nemusíš se bát že by ti třeba prasknul protože použitej plast je super :) .. nehledě na to že velkej ikea box má i zabudovaný kolečka který se daj použít a oba směry :) Největsí ikea box je dostačující http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9010297 1/

399,- box
100,- víko
15,-zámky
514,- komplet :) krásná cena