Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastový box na krmení

Ahoj přátelé. Shánim plastový box ve kterém bych mohl krmit dospělé Boa constrictor. Měl by být tedy trochu větší. Zatím na netu nemohu nic vhodného najít. Nemáte někdo nějaký dobrý typ, případně odkaz? Děkuji.

v Hornbachu maj taky ale lepší a min o kilo levnětjší jsou v ikei :) .. odolný krásně se dá vymejt a nemusíš se bát že by ti třeba prasknul protože použitej plast je super :) .. nehledě na to že velkej ikea box má i zabudovaný kolečka který se daj použít a oba směry :) Největsí ikea box je dostačující http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9010297 1/

399,- box
100,- víko
15,-zámky
514,- komplet :) krásná cena