Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nateklá bodlinatka sinajská

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,dneska jsem si všimnul ,že dvě samice bodlinatky sinajské mají nateklé tváře a odmítají potravu.Jedné také teče z oka jakási tekutina.Zbylé dvě samice a tři samci tytopříznaky nevikazují.Předem děkuji za odpovědi.

Patrové terárium-Délka:80 cm,výška:100 cm a Šířka : 50 cm.Větve jabloní,kokosový domeček-zavěšený ve větvích,kameny a jako podestýlka smrkové hobliny.Potravu tvoří směs pro malé hlodavce,proso a hmyz.Poslední nemocná samice je již oddělena avšak nežere,nepije a jen odpočívá.Má zatím jen nateklé tváře.