Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Celoroční bouda pro suchozemské želvy

Prosím o info, kdo má zkušenosti s celoročním chovem suchozemských želv ve venkovních výbězích. Pár let už chovám Testudo marginatta a chtěl bych zkusit zimovat ve venkovní boudě. Nějaké info člověk pobere na netu, ale není nad to, aby poradil někdo s dlouholetýma zkušenostma. Představu mám, ale proč vymýšlet vymyšlené, proto kdo by mi mohlo pomoc s vytápěním, hlídáním teploty termostatem, co se týče cirkulace vzduch atd..... budu rád. Dík předem

vytápěním, hlídáním teploty termostatem, co se týče cirkulace vzduch atd.

už jenom kontrola přezimujících jedinců, když je zrovna -20°C mi v boudě přijde tak komplikovaná, že jsem o podobném řešení ani neuvažoval, notabene řešit i chlazení, když je i v lednu třeba tejden +15 ;-)

(zlatej sklep, či jen želví lednice,(pokud jich nemáte Xdesítek))