Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černé skvrny při spaní

Zdravím, mám nově již asi týden chamíka. Jí, pije, trus má v pořádku, přes den se vyhřívá, cirkulace v terariu je OK. Při spaní se ale vždy zabarví do nejsvětlejší zelené (což vím že tak má být), ale vždy se mu na přilbě a u oka udělá černý pruh nebo delší skvrna. Přes den má tyto místa bělejší než ostatní povrch pokožky(kůže).Je toto černání kůže při spaní v pořádku? Děkuju všem za rady. http://imagizer.imageshack.us/a/img924/5818/ocbG3p .jpg
http://imagizer.imageshack.us/a/img923/9630/8nXgGN .jpg

Mrkni na google. Jemeňák tam ty skrvny za okem má normálně ;) Pochybuju, že se dělají jen na noc. Spíš sis jich asi nevšiml přes den.

Každopádně jestli máš chameleona světle zeleného jen přes noc a celý den je tmavý, tak bych mu asi zvýšil teplotu.

Skrvn se bát nemusíš, je to jen jeho zbarvení.

Ano našla jsem na netu ze je to u většiny normální. PRes den je taky světle zeleny, nahoře 25C u výhřevu 35-38C přes noc 18C. A když se chamik zbarvi v noci jedním bokem úplně skoro do černo-hněda a druhy bok má světle zeleny? To je taky normální? Napdalo mě ze je to jen maskování, ale raději se ptám :)