Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brouci v granulích

Dobrý den, vylezli nám ze psích granulí tito zabijáčtí brouci. Mají necelý centimetr, ale určitě mohou dosahovat délky až několika metrů. Není jich moc. Je jich hafo. Granule mají tvar donutků a právě v té díře si udělali žlutý obal na larvy... Nehrozí mi něco? Mám se cítit bezpečně? Je tohle svoboda?! Pavouci everywhere...

Doporucuju vyhodit granule, vzít brouka a dřív než dosáhne hrůzných rozměrů ho vyhodit na sousední zahradu. Pak už jenom počkat do dalšího dne a pokud se nevrátí a nezaútočí, tak si asi našel jinou oběť!