Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hadi v Albánii

Jedeme o školních prázdninách na dovolenou do Albánie a já mám opravdu hrozivou fobii z hadů.
Jaká je šance že někde v hotelu u moře narazím na hada? A když už co v této situaci dělat?
Díky moc všem

šance je minimální,ikdyž lidé jako vy mají obrovské štěstí a hady potkají snad i na veřejných WC v metru na Muzeu :-D Prostě hada nechte at si zaleze kam chce a vy ho obejděte. Určitě nebude mít potřebu vás sežrat,inzultovat nebo se vám nastěhovat do pokoje.