Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Křečík džungarský

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat na: Mám doma džungarského křečíka (křečka) a je děsně tlustý no a když mu začnu dávat mín žrádla, tak mi začne kousat a je protivnej. No tak mu je vždy do normálu a je v poho. No a včera jsem mu zase dala míň a on mě příšernym způsobem pokousal :.(.!
A od včera začel vydávat divný zvuky jako pískot cvrkat a další a další.......děláto jen vždy dopoledne a odpoledne spí tak já nevím co mu je! V příručce jsem se dívala na nemoci a nos má čistý oči normal řitní otvor taky srst taky hovínka jsou normální.....žere, běhá nekulhá dělá vše normálně jen to pískání a na kouše !!!
Prosím poraďte :!:
Děkuju :-)
[mod]Změna předmětu, původně: Křečík Džungarský - druhové je s malým :) (VH)[/mod]

Žije sám? je ze zverimexu?
Podle mě buď čeká mladé, nebo píská proto že je sám :)
Jinak jen tak uvažuji tak to neber příliš vážně jen mě tohle napadlo...

Piarista: jaký problémY, každý nechová křečky jen pro hady, někdo to má jako mazlíčka, tak tu nefrajeř:-). Tazatelka se slušně zeptala ;-)

Kamarádka také měla samce se samicí a ti se množili neeuvěřitelně rychle (hned po odstavení mladých měla další), tak se občas stalo, že když samička byla moc vysílená a neměla chuť na standartní krmení (směs různých zrní), tak snědla své mladé (ne všechny) a našla se též jen hlavička.

A já, Zoe, zas podotknu, že za podobné invektivy zde rozdáváme tropické ovoce (rozuměj banány = BAN - dočasný či trvalý zákaz vstupu), takže opatrně, je třeba si uvědomit, že člověk bez rozmyslu používající hanlivé označení často sám oním jest... Takže toto je varování, při dalším urážení přispívajících bude BAN zatím na dobu omezenou. Howgh!

Abych nezakladal nove vlakno, snad se na mne puvodni tazatel nebude zlobit. Mam doma uz dost let chondropythony, nikdy jsem kreckama nekrmil, ...az jednou. Nemohl jsem nejakou dobu sehnat krmeni, tak mi bylo nabidnuto nekolik krecku dzungarskych. Chondrousi je zblajzly bez zavahni, ale druhej den jsem nasel dva chondrouse, podotykam dospely a chovny:.(, "pod drnem". Od te doby stromouse nekrmim kreckama. Nevim sice, cim to bylo spusobeno, ale v terarkach bylo - zrejme vyvraceno - spousta chlupu a taky kolem kloaky. Veterinarni pitva nic nezjistila, podotykam nic, jenom nasvedcoval tomu vsemu jen silny prujem.:-/ Sakra. Mate nekdo negativni skusenost v tomto smeru s kreckama?