Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše weby

Pochlubte se vašimi weby o terazvířatech

Já jsem konečně zase aktualizoval.

www.gekko.ic.cz

PS: Případné programátory a profesionály v oboru webových prezentací poprosím aby zveřejněné weby nekritizovali není to každého obor a je (alespoň pro mě) důležité aby plnil prezentační funkci. Díky

Stránky budu teprve naplňovat informacemi, ale doufám, že se zadaří, počítám, že cca za rok by to mohlo začít být zajímavé pro chovatele hadů nejen z palearktické oblasti. Jak se znám, tak to ještě tak 5-6x celý překopu a nakonec to bude vypadat zcela jinak, ale takový už je život a má vrtkavá náladovost;-). Cílem stránek bude představit hady z palearktické oblasti (Evropa, sev. Afrika, záp., stř. a sev. Asie).
www.snakes-os.webgarden.cz