Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Arpalit je smrt

Ahoj proti breberkam jsem pouzila arpalit neo.pouzila jsem ho i na sveho hada(krajtu),vse jsem udelala presne podle navodu a prave ted muj had zemrel.arpalit ho otravil.chci udelat neco proto,aby byl tento vyrobek zakazan a aby vyrobce za tohle prevzal zodpovednost.cetla jsem i na internetu spoustu pripadu kdy arpalit zabil i kocky,hlodavce a hady.proto hledam lidi,kterym se nahodou stalo neco podobneho a ktreri by meli zajm semnou udelat neco proto,aby vyrobek zakazali a aby byl vyrobce potrestan.

u nas ve zmerimexu nam na breberky na nasem mladeti koralovky mexicke prodavajici poradil tento pripravek, mel tam jediny, s tim, ze nam rekl presny postup jak to mame udelat, a s tim, ze to na hady pouziva take.. udelali jsme vse jak se melo.. zniceho nic had skomira.. vcera zacal kousat vsude okolo sebe do prazdna, do sebe.. byli jsme s nim u veterinare a ten nam rekl, ze je to pry nejaka nervova porucha, ze ho mame nechat na klidnem miste v temne.. zatemnili jsme mu terarium a rano jsme koukali, ze se had stale cuka a nic nepolevilo, jen tlamicku mel plnou substratu, okamzite jsme mu otevreli tlamku a vycistili mu ji.. zacali ho koupat.. doted se obcas chvilema vali na zadech, za chvilku prijede odbornik na hady kouknout, jestli ma had jeste sanci.. jsem zoufaly.. okamzite zitra jdu zpatky do zverimexu a tomu curakovi to omlatim doslova omlatim o hlavu.. jen pro ty z vas kteri by se chteli ptat na to, zda jsme hada potom oplachovali nebo zda jsme mu to nestrikli a hlavu nebo do oci tak to jsme opravdu nedelali a samozrejme jsme ho pod tekouci vodou oplachly.. jeste podotku ze v klatovech se nachazi zverimex vedle ŠOSE..

Dobrý den,to samé se teď stalo i mě.Tak by mě zajímalo jak vám to s hadem dopadlo.Nevím si rady mám o své hady strach.Pořád se křečovitě cukají,otevírájí tlamičku .Už jsem je i umyl a pořád to samý :( .Kdyż je držím v ruce tak mě párkrát kousnou což jindy nedělají ale po chvilce se zklidní.

Elza je natom strašně dnes jsem ji zved v křečich nehibale se a byla zlamena. Albin měl jeden zachvat a vypada dobře jen je zalezlej a koukal sem že se bude slikat je zakalenej. O elzu se bojim je to uz 2 den a čim dal horši :(