Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gambelia wislizenii - zvraceni

Zdravim,
mam problem s jednou samici. Cely den tak pospava, zavira oci a kdyz zere cvrcka tak ho prekousava hrozne dlouho jako kdyby ji to vubec neslo a nemohla ho do sebe dostat, pak ho do sebe dostane ale druhej den ho tam najdu vyplivliho. Myslel jsem ze je treba dehydratovana tak jsem ji dal rucne vodu ale prijde mi to jeste horsi. Dekuju vsem

Měl bys popsat podmínky chovu, věk samice a jestli je odchytová nebo NZ a jak dlouho ji vlastně chováš a jak dlouho trvají obtíže. Potíže při příjmu potravy a trávení mohou být způsobeny mnoha faktory, počínaje nevhodnými podmínkami (teplota, vlhkost, nevhodné osvětlení) přes stres ze "spolubydlících" po vnitřní parazity. Zkus to víc opsat. Krokodýl