Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno komerční chov hadů

Vím že RACK systémy jsou dnes čím dál více v oblibě ale při schlédnutí těchto videi jsem málem spadl ze židle hlavně když jsem viděl M.viridis v 20cm bedně otřesné podmínky chovu,nejvíce jsem trpěl u těch nádherných regínách jak je možné že za takových podmínek množí hady v obrovským množstvý a to i raritní druhy vždyť na páření nemají vůbec optimální podmínky a ten varan mě rovnou dorazil to by u nás asi neklaplo.

http://www.youtube.com/watch?v=d_ugfro4rgY&feature =channel

http://www.youtube.com/watch?v=M5NGBEnnQgI&feature =channel

OK Aurifer, ve 13ti letech jsem si pořídil Guttaty, jako vetšina začínajících, pak jsem jich měl asi 5. Potom přišla tmavka, pak přišel hrozňa, potom na nějakou dobu pauza. Vždy jsem měl blízko k této "havěti". Ano Viridisky mam jen dva roky, ale to neznamena, že nemám žádné zkušenosti s hady, nebo že bych nemohl říct svůj názor.
To, že máš asi 30+- ks v krabičce řekněme X let zkušenosti s něma, ještě neznamená, že se můžeš povyšovat nademnou a vysmívat se, názor na věc jsem podle mého napsal dost srozumitelně.
Oni totiž jsou "zkušenosti" a zkušenosti, tím nechci zhazovat tvou osobu alespoň na úroveň nakládané Vokurky.

Nikoho jsem neschazovala ani se nepovyšovala (na rozdíl od toho tvého posledního příspěvku, který už je regulérním útokem na moji osobu). Ale vzhledem k tomu, jak ses co se týče znalostí předvedl dostatečně už v tomto vlákně ;-) Tak jsem reagovala na ty tvé rádobychytré řeči na téma profesionálních chovů- zda si myslíš, že jsi již dostatečně zkušený chovatel na to, abys kritizoval profesionály.