Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alergie na hobliny

POtřebovala bych poradit od někoho zkušeného,zda je možné,aby byla pardálka alergická na hobliny.Pořád mi škytá,nebo pšiká,nejvíce po ránu,než se zahřeje.Dělá to už od listopadu,měla jsem ji v Brně na vyšetření kvůli tomu a nic nezjistili,řekli že je naprosto zdravá.Nos má naprosto suchý a jí dost,ale pořád mi to nedá,vždycky se úplně leknu jak kýchne,otvírá u toho pusu a poliká,jako by ji tam něco dráždilo.Je to 2 kg pardál.Měla jsem ji na seně chvíli a to nedělala se mi zdá,ale zas mi to plesnivělo,tak mi teda někdo poraďte co dělat.Děkuji

Vim ze je to stary dotaz ale doporucuju uplne zmenit podestylku na kokosove vlakno, stoji kolem 50 korun a je to tvrda kostka, kterou rozpustite ve vode. I kdyz je to suchozemska zelva, potrebuje vlhko. Nechte vlakno tak den vyschnout, zustqne vlhke ale ne mokre a dejte do terarka. Je to opravdu idealni podestylka