Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teraburza - Praha - Ládví - sobota - PROSBA O POMOC

Dobrý den,
prosím Vás, kdo by mi mohl pomoci:

chtěla bych si koupit od pána z Albinosnakes (Domažlice) krajtu Caramel,
ale jsem z daleka (Ostrava) a on má možnost jet na teraburzu v Praze - Ládví,
ale do Ostravy nepojede,
proto jsem se chtěla zeptat, kdo by mi pomohl,
že by mi krajtu přivezl do Ostravy z Teraburzy v Ládví?
Jsem celkem z této situace zoufalá... :-(
Jak to mám udělat?
Děkuji moc

U zvířat takovéto hodnoty je osobní odběr téměř nutný, chovatelé si pro přírůstky jezdí i dál, než z Ostravy do Prahy či Domažlic. Nejen kvůli důkladné prohlídce při převzetí, ale i pro případ eventuální reklamace a pro jistotu, že cestou bude mít podmínky, jaké si zaslouží. Riskujete, že Vás ušetřené peníze za cestu nakonec vyjdou víc než draho. A pro takovéhle zvíře bych si zajel k chovateli přímo, burzy bych vynechal.

Tak tak, krom toho myslím, že by se jen špatně hledal nadšenec, který investuje vlastních 18.000,- aby dělal prostředníka, zvlášť když se může zvířeti něco stát anebo si to koncový majitel nakonec rozmyslí a co potom, že?

Nagini:>:Koukej,jako naschvál v dnešní inzerci,třeba by jsi se mohla svézt:-).
7.2. Praha - Ládví - pokud má někdo zájem, tak ho můžu vzít s sebou na burzu do Prahy-Ládví. Jedu po trase: Nový Jičín, Hranice, Lipník, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno atd. Případně mohu vyzvednout v Ostravě, Frýdku místku, nebo okolí. Příspěvek na PHM 400,-kč. Tel.: 737500037
> Odpovědět< | E-mail: insectcollector@centrum.cz
Inzerát vložen: 05.02.2009 19:20:13 | Kategorie: prodám | Kraj: Moravskoslezský