Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedovatost-Heterometrus Cyaneus

Zdravím,
Chtěl sem se zeptat, jak je toxicky významný výše zmiňovaný štír. Slyšel jsem 2 typy názorů.

-Je podobně jako p.imperator ;-)
-Je více jedovatý.]:)

Co by se mi stalo kdybi mě bodl?:-x
Koupil to někdo z vás od něj?::)
Jak vám bylo?:x:
Můžu jej brát na ruku?
Díííky;-)

Ty nejhorší hrubky jsem ti opravil ;-)

Nejsme jazykový kroužek, ale jak píše VenomouS, čtením nic nezkazíš. Pomůže ti to mimo jiné v tom, že prostě budeš vidět, jestli to slovo co jsi napsal nevypadá nějak divně. Tebou zmiňované LMD se dají s trochou snahy docela "léčit". Právě čtením, třeba. Prostě časem uvidíš, že slišel není zcela OK. Nevzdávej to a bojuj ;-) Jsme s Tebou

Souhlas, cist a cist :) A nejen na netu. Stejne nejvic klasickych informaci najdes v tistene podobe. Je jen skoda, ze se cte tak malo :(

K tomu Heterometrovy - velci, jako je treba laoticus zas tak probelmatictinejsou, myslim, ze to bude temer stejne, jako ten zmineny Pandinus. Male druhy se u nas nechovaji, atkze no problem. VH